Rysy na rękach

witam. od wczoraj mam na dolnych częściach rąk brzydkie rysy ( jest ich dużo i wyglądają bardzo brzydko). wczoraj robiliśmy z kolegami ognisko tak ok. 19.00 ubrałem się w grubszą bluzę i dresy. nie wiem jak powstały te ryski na na rękach. jeżeli wiecie jak się ich pozbyć prosiłbym o odpowiedź.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam,
niestety w dermatologii nie ma określenia rysy. Opis nie naprowadza na żadną chorobę więc nie wiem też jak można to wyleczyć. Poproszę o zdjęcia, będzie łatwiej.
Pozdrawiam