Rytm zatokowy z maksymalną akcją komór

Witam.Bardzo prosze o interpretacje wyniku holter ekg.Rytm zatokowy z maksymalną akcja komór 125/min .o godzinie 9.57,minimalna akcja komór 60/min.o godz.5.25,srednią akcją komór 82/min.-5 dodatkowych,różnokształtnych pobudzeń komorowych.149 dodatkowych pobudzeń nadkomorowych.2 częstoskurcze nadkomorowe-z 8 pobudzeń o częstości 130/min.o 1.10 oraz z 9 pobudzeń o godzinie 13,24,o częstosci 147/min.2'epizody Pacjenta'g odz.13,14 rytm zatokowy 99/min oraz 3.46 rytm zatokowy 86/min.Dziekuje. .

Portal nie jest miejscem interpretacji indywidualnych wyników badań pacjenta.
Proszę zgłosić się z wynikiem do lekarza, który prowadzi diagnostykę i zna historię choroby pacjenta.