Ryzyko chorób po ryzykownym stosunku oralnym

Witam, 7 dni temu miałem ryzykowny kontakt sexualny tzn. uprawiałem sex oralny z kobietą( byłem bierną stroną) z wytryskiem w ustach, bez prezerwatywy. Czy istnieje ryzyko, że mogłem się czymś od niej zarazić jak tak to czym? i co jest najgroźniejsze?

Marta Mielniczuk

Witam, podczas stosunku oralnego istnieje ryzyko nabycia chorób przenoszonych drogą płciową, takich jak: HIV, HCV, HBV, HPV, kiły oraz innych chorób wenerycznych. Pozdrawiam.