Ryzyko choroby wenerycznej a krosty w okolicy intymnej

Moim problemem jest to ze byłam na wczasach i po stosunku z chłopakiem on dostał małych kostek a następnie ja. dy wrociłam do domu udałam sie do lekarza gin. i stwierdził on u mnie grzybice pochwy ktora mogła powstać w wyniku zmiany wody badz od stosowania tab anty. Pózniej dostałam w gardle krosty dokturka powiedziała mi ze opryszczka w gardle. czy jest możliwe ze to choroba weneryczna?Czy tylko osłabienie organizmu? Podkreśle, że ja nie byłam nigdy chora i on tez.A opryszczkę On miał na wardze

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z osłabieniem odporności i w rezultacie rozwoju infekcji wirusowej, która manifestuje się właśnie w ten sposób.