Ryzyko ciąży 1,5 tygodnia po okresie

Witam ! kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, przed stosunkiem wydzielił mu się jakiś płyn. Potem nie doszedł we mnie ale ja doszłam. Było to ok. półtora tygodnia po mojej miesiączce. czy istnieje możliwość że jestem w ciąży?

Wszystko zależy od tego jak długie ma Pani cykle i jak długie krwawienia. Ale jeśli cykle są przeciętnie 28-30 dniowe, to wówczas 1,5 tygodnia po miesiączce jest Pani w okresie dni płodnych i zajście w ciążę jest możliwe, gdyż w preejakulacie również znajdują się plemniki.