Ryzyko ciąży a mała ilość spermy

chlopak zbyt puzno wyjol penisa w trakcie gdy dochodzil .czy przez dostanie malej ilosci spermy moge zajsc w ciaze?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rozumiem iż był to stosunek przerywany bez zabezpieczenia. W takiej sytuacji szansa na ciążę jest duża. Dużo jednak zależy w jakim okresie cyklu Pani była. Ciąża możliwa jest gdy do tego stosunku doszło o czasie dni płodnych.

Stosunki bez zabezpieczenia to ciąża, to tylko kwestia czasu...
Warunkiem jest dobra zdolność reprodukcyjna pary.
Pozdrawiam.