Ryzyko ciąży a pęknięcie prezerwatywy podczas seksu

Witam, współżyłam z partnerem 10.03. Pękła prezerwatywa (członek w momencie pęknięcia nie był całkowicie "włożony") i potem seks był powtórzony z nową, jednak partner skończył "poza mną" . Byłam u ginekologa, który stwierdził że nie ma większych szans na ciążę bo mój cykl jest regularny 26-30 dniowy. Ostatnią miesiączkę miałam 02.03. Chcę zasięgnąć innej opinii bo zaczęłam dziwnie się czuć. Liczę na szybką odpowiedź. Z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Szanse są raczej niewielkie ale na pewno nie zerowe. Proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi.