Ryzyko ciąży a przerywany stosunek seksualny

witam. uprawialam stosunek 30 dnia cyklu i 33, średnio okres mam co 32 dni ale ostatnio byl po 39 i bywa nie regularny. pierwszy stosunek byl przerywany a drugi bez wgl wytrysku. jakie jest prawdopodobienstwo ciazy zważając że nie były to dni płodne ponieważ oczekiwałam już okresu, którego nadal nie mam a jest 35 dzień cyklu. Prosze o konkretną odpowiedz, rady robienia testu itp nie potrzebuje bo i tAK za wcześnie. pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Ryzyko jest nie duże, jednka nie można wykluczyć ciąży. Przy nieregularnych okresach nie sposób jest jednoznacnzie ocenić kiedy doszło do owulacji, a w związku z tym ocenić kiedy występują dni płodne.