Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 2 2 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ryzyko ciąży a silny ból brzucha i krwawienie

Witam mam pytanie moja miesiączka powinna sie pojawić 10 sierpnia ,6 dni sie spóznia wczoraj dostałam brązowego plamienia a pod wieczór silnego bólu w jajniku i krwawienia z pochwy czy mogę być w ciąży?? miesiączkuję regularnie pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedz
KOBIETA ponad rok temu

Krioprezerwacja płodności

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. krwawienie i ból brzucha trudno interpretować jako podstawowe objawy ciąży. Owszem moga one ją sugerować, jednak przypuszczam iż zgłaszane dolegliwości są wynikiem zaburzonej gospodarki hormonalnej. Czasami u kobiety tak się zdarzy, że w wyniku wahań hormonalnych miesiączka także jest zaburzona. Zaznaczam iż jeżeli masz powody do obaw ( stosunek seksualny) nie można wykluczyć szansy na ciąże. Polecam wykona`c wtedy test ciążowy.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Czyli obecne krwawienie jest spóźnioną miesiączką. W razie wątpliwości proszę zrobić test ciążowy. Pozdrawiam DK

Lek. med. Danuta Kardzis specjalizuje się w zakresie ginekologii i położnictwa. Świadczy wysokiej jakości usługi z dziedziny ginekologii, w tym ginekologii dziecięcej, zajmuje się prowadzeniem ciąży, a także udziela profesjonalnych porad z zakresu najlepszych metod antykoncepcji. Pacjentki przyjmuje w Gdańsku w prywatnym gabinecie ginekologicznym.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy