Ryzyko ciąży a stosunek z prezerwatywą

Uprawiałam z chłopakiem sex (z prezerwatywą) prawdopodobnie podczas owulacji.Prezerwatywa nie zsuneła się ani nie pękła jednak boje się , ze moge być w ciązy . 11.07 dostałam miesiączke cykl 24 dni a dnia 21.07 uprawialismy seks
KOBIETA ponad rok temu

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie! W opisanym przypadku ryzyko ciąży nie istnieje. Jeżeli prezerwatywa była prawidłowo założona, nie pękła ani nie zsunęła się, to na pewno nie jest Pani w ciąży. Proszę spokojnie poczekać na miesiączkę. Pozdrawiam!