Ryzyko ciąży a współżycie w prezerwatywie

Witam mam pytanie współżyłam z chłopakiem oczywiście w prezerwatywie wszystko było ok tylko że on doszedł we mnie co najgorsze okazało sie że to były moje dni płodne po wszystkim zobaczyłam że jest mokro koło moich pośladków zapytałam czy prezerwatywa jest cała on powiedział ze tak ze nie zsunęła sie a nasienie jest w prezerwatywie boje sie że mogło cos wylecieć porsze o odpowiedz czy to mógł być mój śluz czy po prostu jego nasienie :(

Lek. Szymon Suwała

Witam,
jeśli prezerwatywa była cała i była ona użyta od samego początku stosunku, to (zakładając że oczywiście ufa Pani partnerowi) niemal na pewno nie było to jego nasienie. Oczywiście w razie dalszych obaw po pewnym czasie zachęcam do zrobienia testu ciążowego.