Ryzyko ciąży a wystąpienie okresu 6 dni po stosunku

Witam. Mam pytanie odnośnie stosunku , ciąży. Czy jak 6 dni po stosunku dostałam miesiączke (z czego okres zazwyczaj spóźnia mi się albo dostaje wcześniej różnica przeważnie jest jednego dnia. Czyli w poprzednim miesiącu miałam 24 uprawiałam stosunek 19 okres dostałam 25 ) stosunek. Był w dni niepłodne, jaka szansa jest na zajście w ciążę? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli wystąpiła normalna miesiączka tzn taka jak zawsze to ryzyko ciąży jest bardzo niewielkie. Proponuję poczekać jeszcze około 2 tygodni i wykonać test ciążowy dla pewności.

Milena Lubowicz

Ryzyko nie jest duże chociaż oczywiście istnieje, gdyż każdy stosunek bez zabezpieczenia wiąże się z ryzykiem ciąży.
Pozdrawiam