Ryzyko ciąży bez wytrysku i po pettingu

witam, uprawiałam z moim chłopakiem petting, był to mój 12. dzień cyklu, byliśmy nago, była sytuacja, że on był na mnie, jednak nie bylo żadnej penetracji penisem. on miał ręce przy mnie, nie dotykał penisa,zrobił mi tzw 'palcówkę', ja dotknęłam jego penisa, poczulam preejakulat na dłoni, jednak ja nie dotykałam warg sromowych. nie mieliśmy prezerwatywy, on nie miał wytrysku. jest możliość zajścia w ciążę?

W innych sytuacjach bliskości cielesnej seksualnej ryzyko, choć nieduże, ale istnieje.
Bo tak naprawde nie kontrolujemy swojego zachowania w seksie w 100%, wydaje się nam, że czegoś nie robiliśmy, ale nie zawsze tak jest...
Emocje zakłócają percepcję i zapamietywanie.
Pozdrawiam. JW