Ryzyko ciąży - petting

Mam wielką prośbę! Jest dużo opisanych sytuacji ale żadna nie przypomina mojej. Uprawiałam z chłopakiem petting i on swoją spermę łapał w chusteczkę... ale potem głęboko penetrował moją pochwę... Uważam, że były to moje dni płodne :( teraz strasznie się boje minął tydzień, a jakoś dziwnie się czuję... Nie wiem czy to ten stres czy ciąża... Proszę pomóżcie ;):)

Witam serdecznie.

Jeżeli doszło do stosunku bez zabezpieczenia mogło dojść do przeniesienia spermy do Pani dróg rodnych. Mogły to być pozostałości po wcześniejszym wytrysku. Mogło dojść również do kontaktu z preejakulatem, który może zawierać nieznaczne ilości plemników. Ale to również wystarczy do zapłodnienia.

Dodatkowo ryzyko wzrasta ponieważ miała Pani dni płodne.
Trudno określić czy dziwne samopoczucie jest wynikiem stresu czy ciąży. Aby rozwiać wątpliwości proponuję wykonanie testu ciążowego. Najlepiej jeśli to będzie w dniu spodziewanej miesiączki.
Pozdrawiam