Ryzyko ciąży po dniach płodnych

Dziś z dziewczyna zaczelismy współżyć. Było to na zasadzie, że włożyłem tylko na pare centymetrów i nie przebiłem błony. Byłem w niej przed ok 1 min. Nie czułem, żeby coś wypływało z mojego członka, ani dziewczyna nie poczuła nic w środku. Jednak pare minut po wyjeciu poczulem, że mam jakis plyn na członku, ale bylo go niewiele i był bezbarwny. Chciałbym wiedzieć czy jest możliwość zajscia w ciąże? Dodam, że dziewczyna miała ostatni okres końcem grudnia. I mówi, że jest już po dniach plodnych.

Zachęcam do efektywnego zabezpieczenia.
Ciąża jest możliwa. Czas przebywania penisa w waginie nie jest istotny.
Preejakulat może być płodny, I często jest...
Proszę się zabezpieczyć, niezależnie od tego, co mówi partnerka o dniach płodnych.
Natura lubi niespodzianki sprawiać.
Pozdrawiam Pana. JW