Ryzyko ciąży po dotknięciu odbytu

JKakie ryzyko ciąży przez to: 20 dni od odstawienia microgynonu (bralam 3 msc) byl petting. chlopak poprawil czlonka,nastepnie dotknął mojego odbytu. po ok pol h,kiedy wrocilam do domu myłam się tam. od strony odbytu w strone pochwy. moglam coś przeniesc? nie bylo wytrysku tylko preejakulat. mialam od 14 dnia do 21 cyklu sluz,rozciagliwy, ustapil dzien po tej sytuacji. ddzis jest 30 dzień cyklu. krwawienia nie ma. dziś zobaczylam, że śluz jest ciemniejszy, taki żółty. czy to zwiastun okresu?

Lek. Magdalena Pikul

Witam Ryzyko ciąży w opisanym przypadku jest bliskie zero. Opisany śluz nie jest pewnym objawem okresu.