Ryzyko ciąży po dotknięciu waginy

Dobry wieczór mam pytanie czy mogę zajśc w ciąże gdy mój chłopak po wytrysku ( później tylko wytarł ręke w chusteczke) następnie tylko dotknął palcem waginy ( bez wkładania go ani nic) ? bardzo prosze o pomoc :)

Wytarcie chusteczką jest mniej pewne od wymycia ciepłą wodą z mydłem.
Warto zainwestować w prezerwatywy i prawidłowo je używać, nawet w pettingu, aby uniknąć stresów...
Pozdrawiam. JW