Ryzyko ciąży po imitacji seksu w dni płodne

Witam mam pytanie. Chłopak dłonią z nasienia dotykał mnie w miejsca intymne. Przez wilgotne z podniecenia majtki dotykał mojej pochwy. Pośladków na gole ciało. Oraz imitowalismy ruchy seks.przez ubranie. Wytrysk w jego spodniach. Chyba mam dni płodne. Jak duże ryzyko zajścia w ciążę? Bardzo się boje. Mam 18 lat. Chociaż jeszcze nie jestem w fazie wyższych temperatur. Proszę o odpowiedzi. W której sytuacji jest ryzyko a w której nie. Nie wiem czy miał naprawdę brudne ręce z tego.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli był kontakt dróg rodnych z nasieniem to ryzyko zapłodnienia istnieje, w przeciwnym razie nie. Sugeruję się nieco dokształcić w zakresie edukacji seksualnej. PODSTAWOWE informacje znajdzie Pani na stronie: www.ponton.org.pl