Ryzyko ciąży po inicjacji seksualnej i braku okresu przez tydzień

Mam pytanie odnośnie ciąży. Okres spóźnia mi się tydzień, robiłam dziś test i wyszedł negatywnie. Mam dziwny ból w okolicy macicy. Miesiąc temu byłam u swojego chłopaka, ze względu że byłam dziewicą próbowaliśmy współżyć, lecz mnie bolało, więc przestaliśmy. Czy jego plemniki mogły dostać się do pochwy skoro nie włożył w nią całego członka? Jestem na studiach pierwszy rok i ostatnio towarzyszyło mi wiele stresów. Ale skąd ten ból w okolicy macicy? Czy mogę być w ciąży?

Częściowe włożenie penisa do pochwy, nawet na chwilkę, jest potencjalnie płodne...