Ryzyko ciąży po krótkotrwałym stosunku przerywanym

Witam! 2 dni po okresie razem z moim partnerem włożyliśmy członka 2 razy. Wcześniej dotykałam jego penisa i płyn przed wytryskiem wyszedł mi na rękę. Dodam, że nie był we mnie dłużej niż 10 sekund i nie było spermy. Jednak on rano się masturbował, a widziałam wypowiedzi, że wtedy w płynie mogą się zdarzyć plemniki. Sprawdzaliśmy i wyszło, że miałam wtedy dni niepłodne, ale nie mogę być do końca pewna. Bardzo się stresuję, a nie chcę czekać pół miesiąca na okres. Czy jest możliwość bym była w ciąży? Dodam, że miałam 5 dni okresu, a cykle mam niezbyt regularne co 34 dni.

Witam! W opisanej sytuacji prawdopodobieństwo ciąży jest minimalne, aczkolwiek nie można go wykluczyć całkowicie. Istnieje wiele poglądów na temat plemników w preejakulacie, jakkolwiek patrząc na procent nieskuteczności stosunku przerywanego jako antykoncepcji nie można wykluczyć możliwości zapłodnienia przez plemniki obecne w preejakulacie. Niestety musi Pani poczekać do spodziewanego terminu miesiączki. W tej chwili nie można wykluczyć całkowicie możliwości zapłodnienia. Pozdrawiam serdecznie!