Ryzyko ciąży po niepełnym stosunku dzień po okresie

Czy duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże, poprzez płyn ejakulacyjny w dni niepłodne (dokładnie jeden dzień po miesiączce), jeśli nie doszło do wytrysku i penis znalazł się tylko na kilka centymetrów w pochwie ? Kiedy mogły by wystąpić pierwsze objawy ciąży ?

Głębokość penetracji penisa nie ma większego znaczenia.
Plemniki w wilgotnej pochwie poruszają się sprawnie...
Warto pomysleć o zabezpieczeniu się zawsze, jeśli nie planuje się prokreacji.
Pozdrawiam.