Ryzyko ciąży po niepełnym stosunku w 18 dniu cyklu

Mam 24-26 dniowe cykle. w dniu 18 doszło do krótkiej penetracji, bez zabezpieczenia, trwającej 1-2 min ez wytrysku, kilak ruchów, jednak niedługo po odbytym wcześniej stosunku, wtedy jednak w prezerwatywie, czy istnieje możliwość zajścia w ciążę?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Teoretycznie ryzyko zajścia w ciążę istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego po około 14 dniach od stosunku.

Milena Lubowicz

Oczywiście teoretycznie ryzyko ciąży istnieje, chociaż nie jest ono duże. Dla pewności proponuję wykonanie testu ciążowego około 14 dni po stosunku. gdyby nie pojawiła się miesiączka.
Pozdrawiam