Ryzyko ciąży po okresie i przy niepełnym stosunku

Witam! Mam do was pytanie, czy możliwe jest zapłodnienie kobiety, jeśli początek okresu miała 9 września, a koniec przypadł wg niej na 15 września bądź 14. Cykle z tego co mi mówiła ma z reguły regularne 28 dni, poprzednią miesiączkę miała 12 sierpnia, a wcześniej chyba 13 lipca. Opis całej sytuacji. 15 września wieczorem. Dziewczyna stymulowała mojego członka, doszło do wytrysku poza okolicami jej rąk i ciała. Członka schowałem w bieliznę, jednak po około 3 godzinach lub 2 tak koło północy wyciągnąłem członka i zacząłem sam masturbować się przy partnerce, jednak preejakulatu nie było. Później członkiem dotknąłem 2 razy dosłownie na 2 sek. jej zewnętrznych warg sromowych. Tak po nich delikatnie przejechałem. Nie miałem zsuniętego napletka z żołędzia, więc dotknąłem jej krocza tak jakby tylko samą skórą od członka. Starałem się aby tylko tak dotknąć jej okolic intymnych. Członek był suchy. Potem dziewczynie zrobiłem tzw. palcówkę, czystą ręką na której nie było nasienia. Nie było pełnego stosunku, a członek nie znalazł sie w pochwie. Jest możliwe zapłodnienie w takiej sytuacji?

Witam! Do zapłodnienia dochodzi gdy plemnik dostanie się do bańki jajowodu i połączy z komórką jajową tworząc zarodek. Następnie zapłodniona komórka musi zagnieździć się w jamie macicy. Tak więc wystarczy jeden plemnik, aby kobieta zaszła w ciążę. Czy w Państwa przypadku tak się stało nie można jednoznacznie odpowiedzieć. Wydaje mi się, że jest to bardzo mało prawdopodobne. Dodatkowo Pana partnerka była w pierwszym dniu po zakończeniu krwawienia, kiedy to płodność powinna być jeszcze zmniejszona. Jeśli bardzo się Państwo niepokoją proszę zrobić test ciążowy dostępny w każdej aptece. Wynik jest wiarygodny po dwóch tygodniach od stosunku. Polecam również przedyskutować z partnerką temat wyboru najbardziej odpowiedniej dla Państwa metody antykoncepcji. Proszę jednakże pamiętać, że żadna z metod nie chroni przed ciążą w stu procentach. Pozdrawiam