Ryzyko ciąży po pettingu i wytrysku w ubraniach

Witam, uprawiałam z chłopakiem peeting. Cały czas byliśmy w ubraniach. Było to jedynie ocieranie. Chłopak dostał wytrysku i od razu po tym poszedł się umyć. Bardzo dokładnie namydlił i opłukał ręce, a następnie wytarł. Jednak nie jest pewien czy nie otarł się o jakąś plamę spermy na ubraniu. Następnie, po jakimś czasie opłukał jeszcze ręce myjąc owoce. Po upływie ok. 20 minut znowu uprawialiśmy peeting, lecz tym razem on dotykał mnie w meijscach intymnych. Czy jest zagrozenie ciążą ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży właściwie nie istnieje. Nie ma zatem powodów do niepokoju.