Ryzyko ciąży po pettingu po wytrysku

Witam. Tydzień temu bawiliśmy się z chłopakiem w petting. Po pewnym czasie z penisa mojego chłopaka wydostała się sperma. Chłopak szybko wytarł ją chusteczką. Podczas wycierania możliwe, że odrobina spermy przedostała się na jego palce. Po niedługim czasie chłopak zrobił mi palcówkę. Czy możliwe, że zaszłam w ciąże?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest naprawdę znikome. Nie ma powodów do niepokoju.