Ryzyko ciąży po pettingu w okolicy łechtaczki

jak duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże przez dotykanie palcem tylko łechtaczki z prypuszczeniem ze partner mógł mieć sperme na palcu, ktora wytarl o ubranie?na poczatku okresu bolaly mnie piersi i mialam wzdety brzuch. mniej obfity okres niz zwykle.nie wiem czy to nie jest okres implatacyjny,bo na poczatku byl on brazowy( 1dzien ) na nastepny juz taki normalny (3 dni) i teraz jest znowu taki slaby., .no wiec to chyba nie moze byc to plamienie bo za krotkie tak? czy moge byc w ciazy?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie jest wykluczone iż wspomniane objawy w zaistniałej sytuacji mogą być wykładnikami ciąży. Warto wykonać test ciążowy w 14 dniu po stosunku.