Ryzyko ciąży po pettingu w ubraniach i umyciu rąk

Witam, tydzień temu pieściłam się z chłopakiem, nie miał wytrysku, nie wiem jak z preejakulatem. Byliśmy ubrani, ale jakieś 15 min po wszystkim poszedł do toalety, myślę, że umył ręce, potem masował mi plecy, oglądaliśmy film. Po jakichś 30 minutach znowu wsadził mi palca do pochwy, ręce na pewno były suche, bo w między czasie wycierał sie o ubranie i pościel. Czy jest możliwosc zajścia w ciążę? Były to moje dni płodne. Ja nie miałam kontaktu z jego penisem.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży właściwie nie istnieje - nie ma powodów do niepokoju.