Ryzyko ciąży po pettingu z wytryskiem

Mam 15 lat, uprawiałam z moim chłopakiem petting i on miał wytrysk. Później od razu umyliśmy ręce, a on dotknął moich miejsc intymnych. Czy mogłam zajść w ciążę?

Witam!

Prawdopodobieństwo, że mogłaś zajść w ciążę jest bliskie zeru. Plemniki w środowisku zewnętrznym, np. na rękach, giną bardzo szybko, ponadto sam dotyk miejsc intymnych do zapłodnienia nie wystarczy. Myślę więc, że nie masz się czego obawiać.

Pozdrawiam.