Ryzyko ciąży po próbie seksu bez prezerwatywy

Mam takie pytanie. Kochałam się ze swoim partnerem, ale jego penis nie był zbyt twardy żeby się wsunąć. Zdjął więc prezerwatywe i spróbował bez dwa razy mi go wsunął a następnie penis był na tyle miękki że sam wyszedł dodam jeszcze, że byłam pod wpływem alkoholu i miałam w środku sucho. Czy istnieje możliwość zajścia w ciąże.? dodam że to był przedostatni dzien dni płodnych. Proszę o odpowiedz

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ciąża w opisanym przypadku jest raczej mało prawdopodobna ( jednak w 100% nie można jej wykluczyć). Dla pewności w przypadku opóźnienia się krwawienia miesiączkowego proponuję wykonać test ciążowy po przynajmniej 14 dniach od stosunku ( wtedy powinien być diagnostyczny). Pozdrawiam