Ryzyko ciąży po przerwaniu błony dziewiczej i przy skąpym okresie

Witam serdecznie! Mam nurtujące mnie pytanie... Mój pierwszy raz polegał tylko na przebiciu błony dziewiczej, czyli chłopak włożył parę razy penisa do pochwy. Jednak zrobił to bez prezerwatywy. Od tego czasu miałam już 2 miesiączki poprzedzone bolesnością piersi. Do tego doszła wrażliwość sutków. Czy po przebiciu błony okres może być trochę mniej skąpy? Czy podczas tego pierwszego stosunku mogło jednak dojść do zapłodnienia? Proszę o odpowiedz i dziękuję serdecznie!

Aleksander Ropielewski

Z Pani opisu wynika, że nie doszło do zapłodnienia. Nieregularny okres i tkliwość piersi może wynikać z wahan hormonów. W przypadku obaw lub niepokoju proszę skontaktować się z ginekologiem.