Ryzyko ciąży po seksie analnym

Uprawiałam seks analny w czasie dni płodnych. Facet miał wytrysk we mnie, gdy leżałam na plecach, potem wstałam, oddałam mocz i weszłam pod prysznic. Jakiś czas potem (może nawet godzina) poczułam, jakbym "puściła bąka", jednak poczułam wilgoć w majtkach. Na wkładce higienicznej był brązowawy płyn o brzydkim zapachu.Zmieniłam bieliznę i wkładkę,ale to się powtórzyło w autobusie.Czy na wkładce mogła być sperma i czy może dojść do zapłodnienia?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tak może być sperma - ponieważ doszło do wytrysku wewnątrz. O ryzyku zapłodnienia też nie można kategorycznie powiedzieć, że nie istnieje ale sytuacja taka jest bardzo teoretyczna i raczej nie ma możliwości zapłodnienia.