Ryzyko ciąży po seksie bez zabezpieczenia

Witam! Moje pytanie brzmi - kochałam się wczoraj z chłopakiem, bez zabezpieczenia, tzw. sex przerywany. Wytrysk nastąpił na zewnątrz (nawet nie na mnie). Sex miał miejsce 9 lub 10 dni po rozpoczęciu miesiączki. Moje pytanie brzmi - jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam serdecznie!
W swoim zapytanie nie napisała Pani, ile trwają Pani cykle, co uniemożliwia wyliczenie dni płodnych. Ze statystycznego punktu widzenia, wydaje się jednak, że w dniu zbliżenia była Pani płodna. Stosunek przerywany jest zawodną metodą zabezpieczenia, o ile można go za takową uznać. Indeks Pearla wynosi dla niego 15-30 (zależenie od źródeł). Oznacza to, że 15-30 kobiet na 100 stosujących daną metodę zabezpieczenia, zajdzie w przeciągu roku. W obecnej sytuacji musi Pani zdawać sobie sprawę z zaistniałego ryzyka ciąży. W przypadku braku krwawienia miesięcznego wskazane będzie wykonanie testu ciążowego. Proszę jednak pamiętać, by wykonać go nie wcześniej niż 14 dni po zbliżeniu.
Pozdrawiam