Ryzyko ciąży po skróceniu przerwy pomiędzy opakowaniami tabletek antykoncepcyjnych

Witam serdecznie. Mam pytanie. czy po przerwie miedzy pierwszym a drugim opakowaniem i pominiętą drugą tabletką, ale przyjętą z opóźnieniem 9h jestem zabezpieczona? chodzi mi dokladnie o dzien kiedy przyjetko 4 i 7 tabletkę. akurat w te dni do pochwy mogla zostać wprowadzona znikoma ilość nasienia.
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę spojrzeć w historię swoich postów na forum. Otrzymała już Pani odpowiedź dwukrotnie na zadawane wciąż te same pytania.
Najlepiej proszę skonsultować się z ginekologiem - on Pani wyjaśni dokładne działanie tabletek i rozwieje wszelkie wątpliwości jakie Pani ma dotyczące antykoncepcji hormonalnej, a także przeprowadzi badanie kliniczne.