Ryzyko ciąży po stosunku bez zabezpieczenia w środku cyklu

Witam:) Współżyłam z chłopakiem chyba w dni płodne, dokładnie 7 maja, i miał wytrysk. Ostatnią miesiączkę miałam 22 kwietnia. Mój cykl trwa 28 dni. Nie zawsze miałam miesiączkę regularną. Okres powinnam dostać wczorajszego dnia (19 maja) i nie dostałam. Bardzo bolą mnie piersi oraz brzuch tak, jak przed miesiączką. Czy to możliwe, że jestem w ciąży? Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Jeśli nie stosowała Pani antykoncepcji, współżyła w "środku cyklu", a teraz spóźnia się Pani miesiączka, to jak najbardziej może to być ciąża. Proszę wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam!