Ryzyko ciąży po stosunku bez zabezpieczenie przy nieregularnych cyklach

Witam ! Uprawiałam sex z moim chłopakiem bez zabezpieczeń, jednak nie spuścił się on we mnie. Miesiączki w ostatnim czasie mam bardzo nieregularne, ostatnia miesiączka trwała od 18-22.04 a stosunek był 08.05. Czy mogę być w ciąży ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje ryzyko ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku.