Ryzyko ciąży po stosunku i zsunięciu prezerwatywy

Witam,kochalam się z chlopakiem,bylam na górze,gdy doszedl zostal jeszcze we mnie ok 2 minut,potem kazal mi zejść, niestety ani ja ani on nie przytrzymalismy prezerwatywy,po prostu wstałam i wtedy zauwazylam,ze prezerwatywa jest lekko zsunieta a na końcu penisa i w okolicach worków mosznowych jest trochę spermy, wydaje mi się ze wylala się jak schodzilam z niego . Bylam 2 dni po okresie,nie mam regularnych cykli,wytarlam się od razu po,chlopak byli doświadczony. Jakie jest ryzyko ciąży?

Milena Lubowicz

Ryzyko ciąży nie jest duże w opisanym przypadku gdyż raczej nie doszło do bezpośredniego kontaktu nasienia z drogami rodnymi.
Pozdrawiam