Ryzyko ciąży po stosunku w 10 i 11 dniu cyklu

Kochałam się z chłopakiem 10 i 11 dnia cyklu. Cykl mam przeważnie 28 dniowy 10 dnia. Lochaliśmy się analnie bez zabezpieczeni,a a 11 dnia z prezerwatywą waginalnie, ale doszło do wytrysku jak wyszedł ze mnie.

Czy mogłam zajść w ciążę?
Nie mam żadnych objawów ciąży tylko twardy brzuch i obrzmiałe piersi jestem teraz dzień przed okresem.

Witam serdecznie,

W przypadku 28 dniowych, regularnych cykli 10 i 11 dzień cyklu przypadają na czas dni płodnych.
Jeżeli nie doszło do uszkodzenia prezerwatywy lub jej zsunięcia ryzyko ciąży jest małe ale nie jest równe zeru.
Podczas seksu analnego istnieje również możliwość przedostania się spermy do dróg rodnych kobiety.
Dlatego w dniu spodziewanej miesiączki proponuję wykonanie testu ciążowego.

Pozdrawiam