Ryzyko ciąży po stosunku w 13 dniu cyklu i bez wytrysku

Witam mam pytanie. Otóż kochałam się z moich chłopakiem w 13 dniu cyklu cykle mam 27/28 dniowe, wydaje mi się, że to był dzien mojej owulacji. . Stosunek był odbywany po alkoholu bez zabespieczenia, lecz mielismy oboje tam sucho oraz chłopakowi nie stał do konca i nie miał wgl wytrysku. Czy mogę być w ciąży?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w opisanej sytuacji nie można jednoznacznie wykluczyć możliwości ciąży.