Ryzyko ciąży po stosunku w dni płodne i bóle podbrzusza

Witam 3 dni temu baraszkowalem z dziewczyna doszlo to tego ze troche preejakulatu zostalo na moim palcu i za jakies 3-5 minut wlozylem jej tego palca do pochwy na drugi i trzeci dzien skarzyla mi sie na bole podbrzusza a czasami bolal ja caly tak samo powiedziala mi ze wydobya jej sie sluz. Okres miala 2 tygodnie temu dodam ze mialo to miejsce w dni plodne. Prosze powiedziec jakie sa sznse ciazy , dodam ze oboje jestesmy bardzo mlodzi. Dziekuje
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie.w wyniku zaistniałej sytuacji szansa na ciążę istnieje. Z uwagi na fakt iż były to dni płodne mogło dojść do zapłodnienia. Proponuję wykonać test ciążowy w czternastym dniu po stosunku