Ryzyko ciąży po stosunku w ostatnim dniu miesiączki

Wczoraj rano skończył mi się okres, ale tego samego dnia wieczorem około 11 w nocy kochałam się z moim chłopakiem i pękła nam prezerwatywa, nie zauważyliśmy tego. A gdy zauważyliśmy to szybko przestaliśmy się kochać jednak on doszedł do orgazmu a potem zauważyłam że ociekam z pochwy kropelkami przezroczystej wydzieliny. Mam 17 lat i mój cykl trwa od 27 do 30 dni. Czy możliwe że jestem w ciąży?

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

Niestety nie podałaś, kiedy był pierwszy dzień cyklu i ile zwykle trwa krwawienie. Są to niezbędne informacje, do wyliczenia dni płodnych.
Sytuacja, którą opisujesz była jednak bardzo ryzykowna i szansa na ciążę istnieje. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć, jak duża.
Test ciążowy możesz wykonać już w 10-14 dni po zapłodnieniu. Dla większej pewności warto poczekać do dnia spodziewanej miesiączki.

Pozdrawiam.