Ryzyko ciąży po stosunku z prezerwatywą, która została w pochwie

Witam! Mam pewne pytanie gdyż uprawiałem stosunek z moją dziewczyna i podczas tego stosunku pod koniec prezerwatywa została w pochwie na 2 cm. Dodam jeszcze ze doszedłem później ale już nie w niej.Dodam że była w pochwie na jakieś 2cm a zawartości w niej nie było gdyż nie doszedłem w niej gyz ja wyciagnałem. Okresu na razie nie miała 2 tyg zastanawiam sie dlaczego?wcześniejszy okres miała ok. 16.08.-23.08.a dziś jest 24.09.Czy może ona zajść w ciążę?jakie jest prawdopodobieństwo?Z góry dziękuję.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie. Kluczowe dla tej sprawy jest to czy podczas wyjmowania penisa mogło dojść do przeniesienia plemników w jakiś sposób. Jeżeli nie to szansa na ciąże jest znikoma. Spóźniający się okres może wynikać z wahań hormonalnych lub stresu. Sam fakt pozostawania prezerwatywy ( nieuszkodzonej) w pochwie nie predysponuje do ciąży. Oczywiście chodzi o sytuację gdy prezerwatywa swoją częścią otwartą wystaje z pochwy. Jeżeli cała była w środku istnieje możliwość zajścia w ciąże, gdyż płyn preejakulayjny może zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia.