Ryzyko ciąży po stosunku z zsuniętą prezerwatywą

Witam! Kochałem się z moją dziewczyną w sylwestra, miała ona wtedy prawdopodobnie dni płodne (13 dzień cyklu). I podczas stosunku zsunęła się prezerwatywa (została w środku), a wytrysk był na zewnątrz, chociaż nie jestem pewien czy mała ilość nie poleciała na wargi. Boimy się że mogła zajść w ciążę. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Witam, niemożliwe jest jednoznaczne udzielenie odpowiedzi na pytanie, czy doszło do zapłodnienia. Ze względu na możliwość przedostania się nasienia do dróg rodnych, nie można wykluczyć ryzyka zapłodnienia. Z Pana opisu wynika jednak, że udało się Państwu wyjąć prezerwatywę bez wylewania jej zawartości, a wytrysk miał miejsce poza pochwą co znacząco minimalizuje ryzyko ciąży. Reasumując, wydaje się, że nie mają Państwo powodów do niepokoju. Pozdrawiam