Ryzyko ciąży po wkładaniu palca do pochwy

Mam 17 lat, jestem dziewicą. Okres skończył mi się 27 grudnia, a 28 grudnia i w sylwestra uprawialiśmy z chłopakiem petting. Z początku ja byłam w spodenkach, on w majtkach, nie doszło do wytrysku, ale z członka wydobywał się płyn ejakulacyjny. Chłopak wycierał go o koszulke, jednak jest pawdopodobieństwo, że coś zostało na jego rękach, póżniej wkładał mi palce do pochwy, ale twierdzi, że miał suche. Do niczego więcej nie doszło. 3 dni po tym wydarzeniu zaczęłam odczuwać bóle podbrzusza. Czasem są dosyć silne i utrzymują się bez przerwy. Co to może oznaczać? Uważam, że to bardzo nieprawdopodobne, aby doszło do zapłodnienia, ale mój chłopak jest tak przejęty, że nie śpi po nocach i tym samym stresuje też mnie. Proszę o szybką odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Teoretycznie podczas pettingu może dojść do zapłodnienia, ale w praktyce musieliby mieć Państwo straszliwego pecha, żeby "wpaść" w ten sposób! W razie braku miesiączki w spodziewanym czasie, proszę wykonać test ciążowy.

Bóle podbrzusza są najprawdopodobniej spowodowane czymś innym. Czy towarzyszy im biegunka, stan podgorączkowy (to mogłoby wskazywać na jakąś infekcje wirusową, tzw. "grypę żołądkową")? Może warto zgłosić się do lekarza rodzinnego?

Pozdrawiam!