Ryzyko ciąży po włożeniu palców, pomimo regularnych okresów

Witam.Na początku października pieściłam partnera ręką,skończył na swoim brzuchu po czym poszedł się umyć, ja też umyłam ręce. 2 lub 3 godziny później kilkukrotnie włożył mi palce.To był 20 dzień cyklu.Tydzień później dostałam 4 dniowy okres,do tej pory miesiączkuję co miesiąc tak jak zwykle. Jakie jest ryzyko zajścia w ciąże po włożeniu umytych suchych palców? Dziękuję za odpowiedź z góry, pozdrawiam :(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciążę właściwie bez wątpienia możemy wykluczyć. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.