Ryzyko ciąży po wytrysku i braku kontaktu narządów płciowych

witam, mam pytanie odnośnie pettingu, jesli doszło do wytrysku jednak narządy płciowe były od siebie oddalone mogło dojśc do zapłodnienia? był to 5 dzien cyklu zaraz po okresie, cykle trwają średnio 31 dni.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, jeżeli nie doszło do zbliżenia to zajście w ciążę jest niemożliwe.