Ryzyko ciąży po wytrysku na brzuch i spóźnianiu się miesiączki

Jestem chłopakiem od pół roku. nie uprawialiśmy jeszcze sexu, jednak pewnego razu on doszedł na mój brzuch a boję się, że sperma mogła przedostać się też na niżej na wargi sromowe i pochwę. Wg obliczeń miałam wtedy dni płodne. teraz od tygodnia spóźnia mi się okres, a zamiast krwawienia pojawia się biały śluz. Czy to możliwe abym była w ciąży? Błagam o pomoc... :(

Lek. Katarzyna Szymczak

Prawdopodobieństwo ciąży jest niemal zerowe. Być może spóźnia się Pani miesiączka ze względu na stres związany właśnie z jej brakiem, dla uspokojenia radzę zrobić test ciążowy.
Pozdrawiam