Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 1 3 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ryzyko ciąży po wytrysku na rękę i pettingu po wytarciu chusteczką

Czy możliwe jest, że zaszłam w ciążę, jeśli mój chłopak wytrysnął na moją rękę, po czym dokładnie wytarłam ją chusteczką (tak, że wydawała mi się sucha) jednak jej nie umyłam, po czym po ok 15 minutach( podczas których chodziłam po domu, ubierałam się, dotykałam przedmiotów codziennego użytku, rozczesywałam włosy) dotknęłam delikatnie pochwy (w celu sprawdzenia czy jest mokra, nie wkładałam palca głębiej)?
KOBIETA ponad rok temu

Niefarmakologiczne metody leczenia menopauzy

Menopauza to jeden z najtrudniejszych okresów w życiu kobiety. Jakie są sposoby leczenia przykrych dolegliwości towarzyszących menopauzie? Dowiesz się tego z naszego filmu.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie.Ryzyko zajścia w ciążę w takiej sytuacji jest minimalne. Można powiedzieć iż z zasadzie nie możliwe. Proszę obserwować swój organizm. Jeżeli by wystąpiły jakieś niepokojące objawy polecam wizytę u ginekologa.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Proszę się nie martwić i pamiętać że mycie rąk nigdy jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Pozdrawiam DK

Lek. med. Danuta Kardzis specjalizuje się w zakresie ginekologii i położnictwa. Świadczy wysokiej jakości usługi z dziedziny ginekologii, w tym ginekologii dziecięcej, zajmuje się prowadzeniem ciąży, a także udziela profesjonalnych porad z zakresu najlepszych metod antykoncepcji. Pacjentki przyjmuje w Gdańsku w prywatnym gabinecie ginekologicznym.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy