Ryzyko ciąży podczas krwawienia z odstawienia

Od 19 kwietnia stosowałam regularnie tabletki N.... Skończyłam pierwsze opakowanie 9 maja, po czym 11 dostałam miesiączkę. Kochałam się z chłopakiem 15 maja bez zabezpieczenia (to był ostatni dzień miesiączki).   Czy jest możliwe, że mogłam zajść w ciążę? Proszę o odpowiedź...;/

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Proszę dokładnie przeczytać ulotkę swoich pigułek antykoncepcyjnych. W przypadku regularnego zażywania tabletek antykoncepcyjnych kobieta może liczyć na pełną ochronę  przed ciążą także podczas 7-dniowej przerwy między opakowaniami.

Pozdrawiam!