Ryzyko ciąży podczas pettingu u dziewicy

Witam mam pytanie. Jestem dziewicą, nie kochałam się jeszcze z moim chłopakiem. Ostatnio nie jestem pewna czy nie miałam wtedy dni płodnych, ale raczej tak, on pocierał o mnie swoim penisem, nie włożył go do środka, ale jeździł nim to do góry to w dół. Wiem, że można zajść w ciążę przez płyn ejakulacyjny, czy jest duże prawdopodobieństwo, że tak się stało? Dodam, że zawsze jakiś czas przed okresem piersi bolały mnie w okolicy pach, teraz tego nie mam, do okresu zostało jakieś 1-1,5 tyg.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest znikome. Teoretycznie jednak istnieje. Póki co nie powinna mieć Pani jednak powodów do niepokoju - proszę cierpliwie poczekać na miesiączkę.