Ryzyko ciąży podczas seksu w 6 dniu miesiączki

Czy jest możliwość że zaszłam w ciąze uprawiając sex w 6 przed ostatni dzień miesiączki?Mój oststni cykl trwał 27 dni ale cykle mam nie reguralne wahają sie 27-31 lecz ostatni przed zajściem w ciąze miałm 27.Miesiączke miałam od 12.12.2014 do 18.12.2014 nastepna miesiączka 8.01.2015 do 14.01.2015 sex bez zabezpieczenia uprawiałam 13.01.2015 w lutym nie miałam miesiączki zaszłam w ciąze ,prosze o pomoc?

Z opisu nie bardzo rozumiem, czy zaszła Pani w ciąże czy nie - jeżeli nie to proponuję test ciążowy celem weryfikacji, jeżeli jest Pani w ciąży to wskazana wizyta u ginekologa